Наші Новини

Наші новини

27/02/2020

Проектна команда DATAS Technology в стислі терміни успішно завершила та запустила в промислову експлуатацію перший етап проекту зі створення єдиної Портальної платформи для централізованого надання банківських послуг в електронному вигляді через механізм персональних кабінетів в АТ Ощадбанк.

20/02/2020

Проектна команда експертів DATAS Technology, враховуючи багаторічний досвід, в досить стислі терміни виконала проект та його запуск в промислову експлуатацію.

Розроблена система побудована на мікросервісній архітектурі та реалізує наступний функціонал:

•      Обмін інформаційними реєстрами з Мінсоцполітики та створення баз даних отримувачів субсидії/пільг і постачальників послуг

•      Проведення нарахування коштів одержувачам субсидії/пільг

03/02/2020
Ми раді вам повідомити що SentinelOne розробляє новий функціонал, IoT Detection and Response або просо Ranger, який планується вийти в реліз на початку березня.
З кожним днем ​​кількість IoT пристроїв збільшується, і в більшій частині з них відсутній будь-який захист. На даний момент, корпоративні служби безпеки не мають можливості розгортати програмне забезпечення на цих пристроях, що призводить до повної відсутності обізнаності і можливості проводити точну інвентаризацію мережі.
28/11/2019

Проектна група налаштувала ряд процесів в системі за вимогами замовника, що дозволяє на поточний момент оперативно, зручно і в єдиній системі вести всю фінансову діяльність компанії.

20/11/2019

Проект з міграції SOA SUITE на версію 12с реалізовано командою експертів Datas Technology. 

Проект було виконано в досить стислі терміни, враховуючи стратегічні плани Банку.

В рамках проекту було також виконано реінжиніринг та оптимізацію вже реалізованих процесів, та розроблена нова функціональність Перехід на нову версію обумовлений як розширенням бізнесу так і потребою в наданні якісного, своєчасного сервісу.

09/07/2019
«Xalq Bank» (м.Баку, Азербайджан) переходить на нову 14 версію автоматизованої банківської системи Oracle FlexCube. Проект з впровадження реалізується компанією Datas Technology. Перехід на нове ПЗ викликаний як плановим розширенням бізнесу банку, так і потребою Банку в більш сучасному функціональному і продуктивному рішенні. Процес переходу охопить всі 30 філій, що діють по всій території Азербайджану.
 
08/07/2019
Компанія DATAS Technology - єдиний офіційний партнер ForgeRock в Україні.
 
DATAS Technology почала співпрацювати з компанією ForgeRock, яка розробляє платформу identity management'a. ForgeRock identity management platform - ліцензований спадкоємець open source рішень OpenAM і OpenDJ, які використовуються у багатьох компаніях. Тепер за допомогою DATAS Technology з'явилася можливість офіційно закупити ліцензійну версію платформи, розгорнути рішення на її базі і отримати повноцінну 2-у і 3-ю лінії підтримки на базі Megastar.
01/07/2019
DATAS Technology успішно завершила проект із впровадження хмарної ERP системи NetSuite для компанії iDeals
 
Основні завдання проекту:
 
• Консолідований фінансовий облік і звітність по всіх підрозділах компанії, розташованих у 8 країнах світу;
• Облік витрат за місцями їх виникнення і розподіл непрямих витрат;
• Інтеграція з білінгом та іншими внутрішніми системами;
• Інтеграція з платіжними сервісами і банками;
• Введення історичних даних.
 

Контактна інформація

Адреса

вул. Тургенєвська, 15, 01054, Київ, Україна

Телефон

+380 (44) 393 30 93