Наші Новини

DATAS Technology успішно завершила проект із впровадження хмарної ERP системи NetSuite для компанії iDeals

01/07/2019
DATAS Technology успішно завершила проект із впровадження хмарної ERP системи NetSuite для компанії iDeals
 
Основні завдання проекту:
 
• Консолідований фінансовий облік і звітність по всіх підрозділах компанії, розташованих у 8 країнах світу;
• Облік витрат за місцями їх виникнення і розподіл непрямих витрат;
• Інтеграція з білінгом та іншими внутрішніми системами;
• Інтеграція з платіжними сервісами і банками;
• Введення історичних даних.
 
Перший етап робіт, що включає консолідацію, інтеграцію з найбільш критичними системами і сервісами і початкове введення даних, був завершений за чотири місяці.
На другому етапі було виконано введення історичних даних з глибиною до 2-х років в залежності від підрозділу і розроблені додаткові інтеграційні інтерфейси до зовнішніх платіжних сервісів.
Завдяки рішенню Oracle NetSuite в iDeals ведеться централізований фінансовий облік, що дозволяє аналізувати дані в режимі реального часу, з деталізацією показників до рівня первинного документа і фінансової проводки.
 
CFO в iDeals Solutions Group Назарій Пласконіс зазначає: «При пошуку ERP-системи ми відштовхувалися від 2 основних вимог: а) система повинна підтримувати ведення обліку глобального бізнесу з будь-якої точки світу; б) системі не обов'язково покривати всі операції в середині компанії, але критичною є можливість легкої інтеграції з інструментами і системами, які відповідають за окремі бізнес-процеси. На нашу думку, NetSuite відповідає цим вимогам краще за всіх на ринку. »

Контактна інформація

Адреса

вул. Тургенєвська, 15, 01054, Київ, Україна

Телефон

+380 (44) 393 30 93