Наші Новини

IoT сканер від SentinelOne

03/02/2020
Ми раді вам повідомити що SentinelOne розробляє новий функціонал, IoT Detection and Response або просо Ranger, який планується вийти в реліз на початку березня.
З кожним днем ​​кількість IoT пристроїв збільшується, і в більшій частині з них відсутній будь-який захист. На даний момент, корпоративні служби безпеки не мають можливості розгортати програмне забезпечення на цих пристроях, що призводить до повної відсутності обізнаності і можливості проводити точну інвентаризацію мережі.
Ranger вирішує цю критичну проблему, надаючи видимість корпоративної мережі, дає їм змогу стати безпечними і відбивати атаки ззовні і один від одного, без втручань з іншого боку.
Використовуючи машинне навчання для моніторингу і контролю доступу для кожного IoT девайса, SentinelOne вирішує проблему, яку раніше не реально було реалізувати в таких масштабах. Технологія може не тільки профілювати знайдені пристрої, надаючи повну видимість мережі, але і мінімізувати ризики.
Ця перша і наймасштабніша технологія в своєму роді, яка дозволяє автоматично захищати себе і оповіщати про знайдені вразливості, шкідливі пристрої та аномальні активності.
Ключовою перевагою є те, що не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення, даний функціонал буде вбудований в уже вснуючі агенти на ваших комп'ютерах.

 

Контактна інформація

Адреса

вул. Тургенєвська, 15, 01054, Київ, Україна

Телефон

+380 (44) 393 30 93