Наші Новини

«Xalq Bank» Азербайджан переходить на АБС Oracle FlexCube за сприяння Datas Technology

09/07/2019
«Xalq Bank» (м.Баку, Азербайджан) переходить на нову 14 версію автоматизованої банківської системи Oracle FlexCube. Проект з впровадження реалізується компанією Datas Technology. Перехід на нове ПЗ викликаний як плановим розширенням бізнесу банку, так і потребою Банку в більш сучасному функціональному і продуктивному рішенні. Процес переходу охопить всі 30 філій, що діють по всій території Азербайджану.
 
Важливою умовою Банку є не тільки розширення, але і перенесення існуючої функціональності, яка розроблялася і впроваджувалася довгі роки в попередній АБС.
 
Кредитна організація «Xalq Bank», великий гравець на ринку роздрібного та корпоративного банкінгу Азербайджану, переживає істотне і швидке зростання обсягів бізнесу, що неможливо без підвищення продуктивності і функціональності АБС.
 
Основною метою впровадження нового ПЗ є безперебійна автоматизація бізнес-процесів, число яких стрімко збільшується.
Завдяки співпраці з Datas Technology банк отримує систему, яка дозволить реалізувати всі амбітні плани організації щодо зростання і розвитку, а також новий інструментарій для поліпшення якості обслуговування клієнтів і скорочення операційних витрат.

Контактна інформація

Адреса

вул. Тургенєвська, 15, 01054, Київ, Україна

Телефон

+380 (44) 393 30 93