Інтернет банкінг

ІНТЕРНЕТ-БАНКІНГ

Інтернет-банкінг і мобільний банкінг сьогодні є невід'ємними складовими набору послуг сучасного банку

Фахівці DATAS Technology надають послуги з впровадження мобільного та Інтернет-банкінгу на основі Oracle FLEXCUBE Direct Banking, включаючи інтеграцію зі сторонніми системами, налаштування системи під вимоги Банку, введення в експлуатацію та підтримку першого рівня. У команду входять консультанти і розробники з досвідом впровадження і підтримки альтернативних каналів продажів.

Oracle FLEXCUBE Direct Banking – єдина платформа підтримки та управління такими каналами як: Web Internet banking, Mobile banking і SMS banking. Платформа дозволяє застосовувати різні підходи до кожного каналу. Oracle FLEXCUBE Direct Banking дає можливість визначати різні ролі, набір функціоналу, права профілю, категорії клієнтів для кожного каналу окремо.

Oracle FLEXCUBE Direct Banking надає досить широкий спектр транзакцій і функцій, що покривають потреби сучасного клієнта. Система має простий і інтуїтивний інтерфейс як для Web, так і мобільного банкінгу. Мобільний банкінг включає програми для iPad, iPhone і смартфонів.

Ключові характеристики Oracle FLEXCUBE Direct Banking:

  • індивідуальний та інтуїтивний web-інтерфейс
  • індивідуальний моніторинг витрат
  • самостійне управління коштами на рахунку
  • таргетовані реклама та пропозиції
  • надійна платформа для великих транснаціональних і мультибрендових банків

Ключові переваги Oracle FLEXCUBE Direct Banking:

  • інструмент для банків для клієнтів з сегменту Generation Y
  • клієнти мають single sing-on і самостійно управляють своїми коштами на рахунку задопомогою інструментів web-інтерфейсу
  • можливості он-лайн виписок по рахунку клієнта
  • єдина платформа для різних груп користувачів з високим ступенем захисту та безпеки

З часом розширюється і змінюється продуктовий каталог банку, що часто вимагає серйозного доопрацювання кожного каналу окремо. Однак у випадку Oracle FLEXCUBE Direct Banking достатньо побудувати бізнес-логіку та шаблон певної транзакції, застосувати на сервері, після чого новий продукт/транзакція будуть доступні кожному каналу автоматично, без потреби встановлювати заново клієнтам мобільні або Web програми. Власнику платформи (банку) надається можливість самостійно здійснювати доопрацювання або розробки каналів за допомогою спеціальних інструментів.

У платформі також передбачені інструменти інтеграції з іншими фінансовими системами: картковою системою або процесингом, провайдерами комунальних платежів або CRM.