EGAR TECHNOLOGY УКРАЇНА СТАЛА ДІЙСНИМ ЧЛЕНОМ АМЕРИКАНСЬКОЇ ТОРГОВОЇ ПАЛАТИ В УКРАЇНІ

EGAR TECHNOLOGY УКРАЇНА СТАЛА ДІЙСНИМ ЧЛЕНОМ АМЕРИКАНСЬКОЇ ТОРГОВОЇ ПАЛАТИ В УКРАЇНІ

EGAR Technology Україна (DATAS Technology з 1 січня 2015 р.) приєдналась до Американської торгової палати, яка об’єднує проввдних представників бізнес-співтовариства в Украине.

«Американська торгова палата є одним з найбільш потужних і ефективних майданчиків для взаємодії та лобіювання інтересів бізнес-спільноти України на урядовому та міжнародному рівні. Зі свого боку ми готові привнести наш багаторічний досвід і галузеву експертизу, активно взаємодіючи з комітетами і компаніями-членами Палати», – зазначив Сергій Тарасенко, генеральний директор EGAR Technology Україна.

Американська торгова палата в Україні (Палата) є найбільш активною і впливовою громадською неприбутковою бізнес-асоціацією в Україні. Одне з головних завдань Палати полягає в представленні інтересів іноземних інвесторів, що працюють в країні, а також сприяння появі нових інвесторів на цьому ринку. Палата співпрацює у питаннях торгівлі, комерції та економічних реформ не лише з українським урядом, а й з урядами інших країн, які є економічними партнерами України, з метою захисту інтересів компаній-членів Палати з більш ніж 50-ти країн світу. Серед членів Палати – компанії з різних регіонів та країн світу, включаючи Північну Америку, Європу, Азію, Росію і Україну, які є стратегічними та інституційними інвесторами з найбільшим обсягом прямих іноземних інвестицій в український ринок. Палата тісно співпрацює з представниками української влади з метою покращення умов ведення бізнесу та залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку, а також сприяє впровадженню стабільних, прозорих і справедливих правил ведення бізнесу та інтеграції України у світове співтовариство.

* З 1 січня 2015 року компанія EGAR Technology Україна працює під брендом DATAS Technology.

поділися новиною