ІНГО Україна

ІНГО Україна


  Portfolio Description

  Кейс
  Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна»

  Україна

  Приватне акціонерне товариство «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 24-річний досвід роботи на ринку. Стабільно займаючи провідні позиції за сумами виплат страхових відшкодувань, Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.

  28 ліцензій на різні види обов’язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.

  Представлена 25 філіями для обслуговування клієнтів по всій території України.

  Близько 500 співробітників Компанії працюють для її Клієнтів у всіх регіонах України.

  У червні 2018 року Рейтингове агентство «IBI-Rating» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Приватного акціонерного товариства «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» за Національною рейтинговою шкалою на рівні «uaАА», що є найвищим рівнем, який свідчить про максимальну надійність Компанії. Прогноз рейтингу «стабільний» свідчить про відсутність передумов для зміни рейтингу.

  Проекти, реалізовані спільно з експертами DATAS Technology

  Виконано проект «Корпоративне сховище даних та модуль аналітичної звітності».

  В рамках проекту реалізовано єдине достовірне джерело інформації — сховище даних, автоматизовано процеси розрахунку страхових показників, реалізовано аналітичні звіти і дашборд панелі для ТОП-менеджерів компанії та співробітників структурних підрозділів.
  Дані в сховищі даних оновлюються як на щоденній основі, так і в режимі реального часу.

  Система побудована на основі таких галузевих компонентів:

  • Teradata Database (hardware and software system)
  • Oracle BI 12c
  • Oracle Data Integrator 12c