Корпоративний антивірус

DATAS Technology є ексклюзивним дистрибутором в Україні антивірусного рішення CylancePROTECT. Кросс-платформенне антивірусне рішення CylancePROTECT належить до антивірусних продуктів нового покоління. На відміну від більшості поширених методів традиційних антивірусів - сигнатурний, поведінковий, еврістичний аналіз – що діють на постфактум, і часто вимагають підключення до Інтернету, CylancePROTECT використовує штучний інтелект і машинне навчання для профілактичного аналізу характеристик файлів. CylancePROTECT визначає, що  файл є безпечним або шкідливим ще до того, як даний файл може нанести потенційну шкоду системі. Цей революційний підхід забезпечує ефективність, що набагато перевищує можливості традиційних сигнатурних підходів.

CylancePROTECT ефективно захищає від атак на операційну систему та пам'ять (ASLR / DEP / HeapSpray), експлуатацій уразливостей нульового дня (Zero-day malwares), шкідливих сценаріїв (VBScript і JScript) та макросів (VBA), спроб підвищення привілей та різноманітних шкідливих програм , в тому числі шифрувальників (ransomware), та виявляє аномалії. При цьому він не вимагає регулярних оновлень і ефективно працює в режимі онлайн і офлайн, наприклад, в цілком ізольованих сегментах корпоративної мережі. Така властивість CylancePROTECT робить його ідеальним для використання в тих середовищах, де неможливо організувати отримання частих оновлень, до яких належать багато систем, які обробляють або зберігають критичну інформацію, ризик втрати якої через підключення до Інтернету надто великий.

Як частина платформи CylancePROTECT, доступна можливість керування пристроями, що дозволяє адміністраторам повністю контролювати та обмежувати використання кінцевими користувачами різних USB-пристроїв (flash, зовнішні накопичувачі, смартфони та ін.). CylancePROTECT відповідає всім вимогам до корпоративних антивірусних рішень – за допомогою хмарної панелі адміністрування здійснюється повний контроль та управління антивірусними агентами у кінцевих точках. Функционал управління включає в себе можливість формувати групи кінцевих точок по технологічним зонам, конфігурувати і призначати різні антивірусні політики для визначених зон, аналізувати деталізовані технічні звіти за виявленими загрозами, проводити аудит подій.

Платформа CylancePROTECT підтримує необмежену кількість кінцевих користувачів. CylancePROTECT сумісний з усіма поточними версіями Microsoft Windows® та Mac OS. Антивірусне рішення CylancePROTECT повністю відповідає стандартам безпеки PCI DSS і HIPAA.

На сьогодні клієнтами CylancePROTECT є більше 6000 компаній у світі, таких як Amazon, SkyScanner, Toyota, British Petroleum, Міністерство юстиції США, Міністерство енергетики США тощо. Загалом CylancePROTECT на сьогодні захищає більше ніж 9 000 000 кінцевих пристроїв.

Services page

Зв'язатися з нами

Контактна інформація

Адреса

вул. Тургенєвська, 15, 01054, Київ, Україна

Телефон

+380 (44) 393 30 93