Укрсоцбанк

Укрсоцбанк


  Portfolio Description

  Кейс
  Укрсоцбанк

  Україна

  Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

  Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій АТ “Укрсоцбанк” від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

  Проекти, реалізовані спільно з експертами DATAS Technology

  • Фахівці DATAS Technology забезпечують супровід системи з Oracle Identity Manger 11g R2 PS3 в Укрсоцбанк.
  • Поруч з супроводженням стандартних процесів OIM була реалізована автоматизація робочого місця з видачі сертифікатів і АЦСК та розроблена рольова модель.