VEGA Telecom

VEGA Telecom


  Portfolio Description

  Кейс
  VEGA Telecom

  Україна

  Компанія пропонує своїм клієнтам комплексні рішення в області широкосмугового доступу до мережі інтернет, телефонного зв’язку, інтернет телефонії, передачі і зберігання даних на віддалених серверах, як в Україні, так і за кордоном.

  Vega постійно розширює перелік своїх послуг. У першу чергу, завдяки інноваційним рішенням, що дозволяють отримати максимальні переваги від використання мережі Інтернет – комплекс послуг IP телефонії: SIP транк і Віртуальна АТС, інтерактивне телебачення тощо.
  Завдяки розвитку і модернізації власної мережі, компанія пропонує своїм клієнтам високу якість зв’язку, а також підключення до мережі інтернет на швидкості до 1 Гбіт/сек.

  Компанія надає вигідні умови співпраці фізичним особам і бізнес-сегменту (від малого бізнесу до найбільших українських корпорацій), а також українським та міжнародним телеком-операторам.

  Vega робить ставку на комплексні телеком-рішення, які можуть задовольнити найвибагливішого клієнта. Основа нашого бізнесу – надання широкосмугового доступу до мережі інтернет і фіксована телефонія. При цьому компанія постійно розширює перелік послуг, пропонуючи своїм клієнтам різні формати IP-телефонії, підключення до інтерактивного телебачення, послуги з передачі та зберігання даних.

  Проекти, реалізовані спільно з експертами DATAS Technology

  Для компанії VEGA Telecom були вирішені поставлені завдання в області бізнес-аналітики та подання даної інформації кінцевому споживачеві. Разом з цим був обраний один із кращих інструментів в області візуалізації і представлення інформації Oracle Business Intelligence 12c. Адже як відомо інформація – це нова світова валюта. Разом з тим, що сьогодні ми тонемо в потоках різноманітної інформації, один з кращих способів донести інформацію до споживача – це візуалізація, що привертає увагу до ключового послання.