Deviget

Deviget


  Portfolio Description

  Кейс
  Deviget

  Аргентина

  Deviget – це глобально розподілений магазин розробки з офісами в Буенос-Айресі та Мендосі. Це згуртована команда розробників, багато з яких працюють разом з 2008 року. Ми прагнемо вирішувати складні проблеми кодування, працюючи в командному середовищі, що означає, що завжди є шанс, що ми зможемо подолати будь-які перешкоди на шляху проекту.

  Динаміка команди є одним з наших найсильніших активів. Ми добре працюємо разом і ніколи не соромимося допомогти колезі вирішити проблему. Ми з ентузіазмом ставимося до програмування і проводимо більшу частину часу всередині і поза спільної роботи, тому ми ніколи не припиняємо обговорювати нові методи і кидати виклик один одному, щоб стати краще.

  Проекти, реалізовані спільно з експертами DATAS Technology

  Проект по впровадженню Oracle NetSuite.

  Проектна група налаштувала ряд процесів в системі за вимогами замовника, що дозволяє на поточний момент оперативно, зручно і в єдиній системі вести всю фінансову діяльність компанії.

  Впроваджено облікова система, яка дозволяє формувати і консолідувати звітність, при цьому бути досить гнучкою і враховувати всі внутрішні процеси в компанії.