iDeals™

iDeals™


  Portfolio Description

  Кейс
  iDeals™

  Україна

  iDeals ™ Solutions є постачальником послуг з безпечного керування документами в інвестиційних, юридичних і біотехнологічних секторах з 2008 року. Флагманський продукт iDeals ™ – iDeals ™ VDR – віртуальні кімнати даних нового покоління, який використовують провідні компанії та консультанти більш ніж в 30 країнах світу.

  iDeals ™ Solutions додала до своїх офісах в Східній Європі, які працюють з великим успіхом, ще один офіс в Україні. Компанія відкрила новий офіс в Києві для задоволення зростаючого попиту на послуги віртуальних кімнат даних в Україні. Офіс був відкритий 19 січня, пропонуючи на початковому етапі для виконання замовлень міжнародні ресурси компанії. Тим часом ми нарощуємо місцевий потенціал і очікуємо, що до кінця 2010 року ресурси офісу в Києві зростуть до рівня, достатнього для надання повного спектру послуг для клієнтів в цьому регіоні.

  Проекти, реалізовані спільно з експертами DATAS Technology

  Була успішно впроваджена хмарна ERP система Oracle NetSuite, яка наразі вдало розробляється та модифікується під потреби компанії, а також технічно супроводжується.

  Виконано в рамках проекту:

  • консолідацію та інтеграцію з найбільш критичними системами і сервісами;
  • введення початкових та історичних даних з глибиною до 2х років в залежності від підрозділу;
  • розробку додаткових інтеграційних інтерфейсів до зовнішніх платіжних сервісів;

  Завдяки рішенню Oracle NetSuite в iDeals Solutions Group Limited ведеться централізований фінансовий облік, що дозволяє аналізувати дані в режимі реального часу, з деталізацією показників до рівня первинного документа і фінансової проводки.