IDS Borjomi Ukraine

IDS Borjomi Ukraine


  Portfolio Description

  Кейс
  IDS Borjomi Ukraine

  Україна

  «IDS Borjomi Ukraine» — провідний національний виробник та експерт з питань якості природних мінеральних вод, які видобуваються в заповідних регіонах України та є еталоном якості згідно з найвищими міжнародними стандартами. А також ексклюзивним імпортером мінеральної води «Боржомі» з Грузії до України.

  «IDS Borjomi Ukraine» — українська група компаній, частина міжнародної групи одного з найбільших гравців на ринку мінеральних вод СНД і Прибалтики, лідера в категорії природних бутильованих вод. Разом із «IDS Borjomi Georgia» (Грузія), «IDS Borjomi Russia» (Росія), «IDS Borjomi Europe» (Литва) входить до холдингу «IDS Borjomi International».

  Проекти, реалізовані спільно з експертами DATAS Technology

  Для компанії IDS Borjomi Ukraine були вирішені поставлені завдання в області бізнес – аналітики та подання даної інформації кінцевому споживачеві.

  Реалізація поставлених завдань здійснювалася в рамках сховища даних побудованого на базі MS SQL, як інструмент аналітики і візуалізації використовувався MS power BI. Адже, як відомо інформація – це нова світова валюта. Разом з тим, сьогодні ми тонемо в потоках різноманітної інформації. Один з кращих способів донести інформацію до споживача – це візуалізація, що привертає увагу до ключового послання.