DATAS TECHNOLOGY СТАЛА ПАРТНЕРОМ КОМПАНІЇ BACKBASE

DATAS TECHNOLOGY СТАЛА ПАРТНЕРОМ КОМПАНІЇ BACKBASE

Компанія DATAS Technology, що надає ІТ-послуги, і компанія Backbase, розробник платформи для омні-канального цифрового банкінга, оголосили про укладення договору про партнерство. Експерти DATAS Technology впроваджуватимуть рішення Backbase, а так само надаватимуть сервіси підтримки і розробки нових клієнтських додатків і виджетів для клієнтів в Україні, Азербайджані, Казахстані та в інших регіонах бізнесу DATAS Technology.

“Конкурентоспроможність сучасних фінансових установ і банків, здатність утримати клієнта і розширити клієнтську базу – багато в чому залежать від їхніх можливостей якнайповніше задовольнити потреби клієнтів у цифрову еру. Клієнтові потрібний доступ до повного спектру фінансових послуг у будь-який час, у будь-якій точці планети, з будь-якого пристрою та час і сили, витрачені клієнтом, мають бути мінімальні.

Завдяки платформі Backbase банки мають можливість швидко впроваджувати і надавати цифрові сервіси, максимально швидко перебудовувати сервіси під умови ринку і вимоги клієнтів, що змінюються, – говорить Дмитро Пимахов, директор по технологіях для банків, DATAS Technology. – Дуже важливим критерієм на користь вибору платформи Backbase є той факт, що вона мінімізує витрати банку на ІТ-інфраструктуру. Банку немає необхідності будувати наново або перебудовувати наявні ІТ-ресурси. Backbase легко інтегрується з інфраструктурою банку і, використовуючи її дані та функціонал, дозволяє швидко налаштовувати всі необхідні цифрові сервіси. При використанні Backbase, в основі якої лежить омні-канальний принцип, банки мають повний контроль своєї цифрової стратегії – створення, випуск, управління і оптимізація сервісів для клієнтів і на усіх пристроях, які використовує клієнт”.

На сьогодні платформа Backbase визнана кращою в сфері омні-канальних банківських платформ (ForresterWave™: Omni – Channel Digital Banking Solutions,September 2015). Успішно використовують у своїй практиці платформу Backbase такі гравці фінансового ринку як – ABN AMRO, Barclays Plc., ING, OTP Bank, PZU, Сбербанк Росії й багато інших.

Докладніше про компанію Backbase

поділися новиною