EGAR TECHNOLOGY – ПЛАТИНОВИЙ СПОНСОР ORACLE DAY 2013 В КИЄВІ

EGAR TECHNOLOGY – ПЛАТИНОВИЙ СПОНСОР ORACLE DAY 2013 В КИЄВІ

Oracle Day – це щорічний діловий інноваційний форум Корпорації Oracle, метою якого є представити учасникам кращі розробки і кращі світові практики застосування сучасних технологій. Захід охоплює всі напрями бізнесу і продуктові лінійки корпорації Oracle. Учасникам представлять світові прем’єри Oracle OpenWorld 2013 з Сан-Франциско і успішний досвід замовників з України та країн СНД.

Дмитро Пімахов, технічний директор EGAR Technology в Україні представив учасникам реалізовані проекти і стратегічні ініціативи компанії на базі рішень корпорації Oracle: Центр технічної підтримки клієнтів універсального банківського рішення Oracle FLEXCUBE, Центр бюджетування та аналізу даних Oracle BI & Hyperion on Exalytics Demo Center, рішення EGAR Technology для фронт-офісу роздрібного та корпоративного бізнесу банку на базі Oracle Siebel CRM.

Особливий інтерес учасників викликав унікальний проект автоматизації процесів планування і бюджетування на базі бізнес-додатків Oracle в найбільшому агропромисловому холдингу УклЛендФармінг. Даному проекту була присвячена спільна доповідь Лобунца Юрія, директора з питань Інформаційних Технологій Групи компаній УклЛендФармінг і Руденко Юрія, архітектора рішень, EGAR Technology Україна.

EGAR Technology Україна (DATAS Technology з 1 січня 2015 р.) є Платиновим Партнером Oracle, що підтвердив 13 спеціалізацій за рішеннями Oracle.

Докладніше про форум Oracle Day в Києві >>

* З 1 січня 2015 року компанія EGAR Technology Україна працює під брендом DATAS Technology.

поділися новиною