DATAS TECHNOLOGY ЗАПУСТИВ В ПРОМИСЛОВУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ НОВІТНЮ ВЕРСІЮ АБС ORACLE FLEXCUBE 14 В «XALQ BANK», АЗЕРБАЙДЖАН

DATAS TECHNOLOGY ЗАПУСТИВ В ПРОМИСЛОВУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ НОВІТНЮ ВЕРСІЮ АБС ORACLE FLEXCUBE 14 В «XALQ BANK», АЗЕРБАЙДЖАН

«Xalq Bank» (м.Баку, Азербайджан) успішно перейшов на нову 14 версію автоматизованої банківської системи Oracle FlexCube за сприяння Datas Technology. Це перший успішний запуск Oracle FlexCube 14 на території Азербайджану і всього колишнього СНД.

Вперше на пострадянському просторі запуск Oracle FlexCube здійснений на програмно-апаратному комплексі Oracle Exadata. Що дозволило значно збільшити продуктивність і швидкість роботи системи. Закриття операційного дня в усьому банку займає всього пару десятків хвилин, що є важливим фактором за умови введеної в країні комендантської години.

Основна частина проекту припала на непростий 2020 рік, з його локдаунами, перекриттями кордонів і віддаленою роботою, але не дивлячись на такі драматично складні умови, командам Datas Technology і Xalq Bank вдалося дотримати терміни проекту і успішно запустити систему вчасно завдяки високому професіоналізму та неймовірнїй віддачі цілям проекту , як з боку команди Банку, так і з боку команди Datas.

Більшу частину проекту команда працювала в віддаленому режимі, що не завадило співробітникам Datas Technology і Xalq Bank успішно комунікувати завдяки налагодженим каналам зв’язку і своєчасним рішенням, прийнятим в складній ситуації.

Кредитна організація «Xalq Bank», великий гравець на ринку роздрібного та корпоративного банкінгу Азербайджану, переживає істотне і швидке зростання обсягів бізнесу, що було б скадно без підвищення продуктивності і функціональності АБС.

Завдяки співпраці з Datas Technology, Банк отримав систему, яка дозволить реалізувати всі амбітні плани організації щодо зростання і розвитку, а також новий інструментарій для поліпшення якості обслуговування клієнтів і скорочення операційних витрат.

поділися новиною