СЕРВІСНА ЕКСПЕРТИЗА В ОБЛАСТІ SIEBEL CRM 8

СЕРВІСНА ЕКСПЕРТИЗА В ОБЛАСТІ SIEBEL CRM 8

Компанія DATAS, як учасник партнерської програми Modern Oracle Partner Network (OPN) підтвердила сервісну експертизу в області Siebel CRM 8

Експертиза – це основний принцип нової програми OPN Oracle, яка дозволяє партнерам Oracle підкреслити свої можливості і конкурентні переваги в певній сфері. Зрештою Експертиза (Expertise) покликана полегшити клієнтам пошук партнерів, які можуть забезпечити якісні результати впровадження IT-інструментів при мінімальних ризиках.

Більш повну інформацію про каталог Експертиз Ви зможете знайти в довіднику Expertise Catalogue

Щоб отримати експертизу Siebel CRM 8, DATAS виконав ряд кваліфікаційних вимог, продемонструвавши необхідні знання та успішні кейси реалізації проектів CRM і управлінні ними.

Про компанію DATAS: DATAS є багаторічним партнером Oracle, який допомагає компаніям трансформуватися і розвиватися за допомогою технологій Oracle. У нас великий досвід успішної реалізації фронт-офісних і CRM-систем, автоматизованих банківських систем, побудови сховищ неструктурованою інформації та інших складних проектів для наших клієнтів як в Україні, так і за кордоном, і ми заслужили репутацію надійного і досвідченого партнера. Наші послуги охоплюють весь життєвий цикл, від консультування щодо технологій, впровадження, оновлення, розробки та підтримки.

Про партнерської мережі Oracle (OPN): OPN – це партнерська програма Oracle, розроблена для того, щоб партнери могли прискорити перехід до хмари і досягти якнайкращих результатів для бізнесу клієнтів. Програма OPN дозволяє партнерам взаємодіяти з Oracle за допомогою каналів, залежно від своєї стратегії освоєння ринку: хмарна, гібридна модель або продаж ліцензій і обладнання. Клієнти можуть прискорити досягнення своїх бізнес-цілей за допомогою партнерів OPN, які досягли рівня експертних знань в області технологій або хмарних продуктів.

Щоб дізнатися більше, відвідайте: http://www.oracle.com/partnernetwork.

поділися новиною