ORACLE DAY 2013 У МОСКВІ: EGAR TECHNOLOGY ВИСТУПИТЬ СРІБНИМ СПОНСОРОМ ФОРУМУ

ORACLE DAY 2013 У МОСКВІ: EGAR TECHNOLOGY ВИСТУПИТЬ СРІБНИМ СПОНСОРОМ ФОРУМУ

EGAR Technology виступить Срібним спонсором щорічного ділового інноваційного форуму Oracle Day 2013, який пройде 31 жовтня в Москві в ГК «Редіссон Слов’янська».

Мета Форуму – надати компаніям можливість дізнатися більше про новітні програмні розробки та технології корпорації Oracle, інтегрувати інноваційні продукти в свій бізнес і, таким чином, допомогти компаніям успішно розвиватися в умовах конкурентного ринку.

Головний системний архітектор компанії EGAR Technology Андрій Косарєв представить учасникам форуму доповідь «Oracle WebCenter як універсальна платформа для додатків банківського фронт-офісу», присвячений різним аспектам використання цього продукту для автоматизації компаній, що працюють як у роздрібному, так і в корпоративному сегменті, в першу чергу для вирішення актуальних завдань фінансових організацій.

На стенді компанії EGAR Technology у виставковій зоні Форуму учасники заходу зможуть ознайомитися і з іншими партнерськими практиками EGAR Technology по продуктах Oracle, в тому числі по бізнес-рішеннях Oracle Siebel CRM, АБС Oracle FLEXCUBE, Oracle AML & FATCA Management, технологічних продуктах Oracle SOA Suite , Oracle WebLogic та інших. Компанія на сьогоднішній день підтвердила 13 партнерських спеціалізацій за продуктовим і галузевими напрямками Oracle.

У Форумі візьмуть участь найсильніші гравці ринку інформаційних технологій, відомі експерти та партнери Oracle, керівники банків і підприємств.

Форум Oracle Day 2013 відбудеться 31 жовтня 2013 р. За адресою: м. Москва, Площа Європи 2, Редіссон Слов’янська.

Детальніше ознайомитися з програмою Форуму та зареєструватися >>

поділися новиною