DATAS TECHNOLOGY ВЗЯВ УЧАСТЬ У REGIONAL CYBER SECURITY SUMMIT

DATAS TECHNOLOGY ВЗЯВ УЧАСТЬ У REGIONAL CYBER SECURITY SUMMIT

Експерти DATAS Technology у складі делегації України взяли участь в Regional Cyber Security Summit. Саміт був організований Торгової Місією США з кібербезпеки на чолі з Брюсом Ендрюсом, заступником секретаря Міністерства торгівлі США та Урядом Румунії, на чолі з прем’єр-міністром Віктором Понтою. Захід відбувся 11-13 травня 2015 у Палаці Парламенту, в Бухаресті (Румунія).

В Regional Cyber Security Summit взяли участь представники державного та комерційного сектору з 11 країн Європи (Албанії, Болгарії, Хорватії, Македонії, Молдови, Чорногорії, Сербії, Словенії, Боснії, України та Чехії). Торгова Місія США була представлена двадцятьма компаніями США, що надають передові рішення в області кібезпеки.

Під час Саміту учасникам були представлені сучасні технології та досягнення в галузі кібербезпеки, захисту від кібератак, стратегії, погрози і кращі практики з кібербезпеки в США та Європі.

Основними темами Cyber Security Summit 2015 були такі напрямки як: програмне забезпечення, послуги та обладнання для кібербезпеки; технології для управління та системи захисту критичної інфраструктури; безпечне зберігання даних і технології захисту конфіденційності, а також інші рішення в області кіберзахисту і кібербезпеки.

поділися новиною