КІБЕРБЕЗПЕКА ВІД SENTINELONE

КІБЕРБЕЗПЕКА ВІД SENTINELONE

DATAS Technology збільшила продуктовий портфель продуктів з кібербезпеки. Компанія стала партнером і ексклюзивним дистрибутором рішень з безпеки компанії SentinelOne.

Рішення SentinelOne націлене на захист компаній від шкідливих програм нульового дня, всіх відомих типів атак: file based, file less / memory based, document based, шифрувальників, технології lateral movement і інших компонентів в комплексі APT атак. Рішення поєднує в собі EPP (endpoint protection) і EDR (endpoint detection and response) компоненти і засноване на штучному інтелекті (машинному навчанні та математичних алгоритмах), без сигнатур і пісочниць.

«Що таке кібератаки та які їхні наслідки більшість українських компаній уже дуже добре знає. І державні та комерційні структури, особливо ті, хто зіткнувся з недавніми атаками літа 2017 року, вже вживають заходів з кіберзахисту. Всі ми розуміємо, що кожна компанія незалежно від розміру повинна захистити свій бізнес в кіберпросторі, – коментує Сергій Тарасенко, президент DATAS Technology.

Чим примітно рішення SentinelOne? Це рішення належить до останнього покоління рішень щодо захисту, в основі його штучний інтелект, без сигнатур і пісочниць. Рішення захищає як від відомих атак, так і від атак нульового дня. Доступна ціна, швидкість впровадження, мізерно мале завантаження пам’яті, кроссплатформенность. Ось стислий перелік всіх переваг платформи SentinelOne.

Для того щоб оцінити дане рішення ми надаємо таку можливість нашим клієнтам, як проведення безкоштовного пілотного проекту для тестування рішення SentinelOne.»

Більш детально ознайомитися з рішенням і замовити Демо можна за посиланням >>

поділися новиною