ORACLE SALES CLOUD: DATAS TECHNOLOGY РОЗШИРИВ ПРОПОЗИЦІЮ СЕРВІСІВ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

ORACLE SALES CLOUD: DATAS TECHNOLOGY РОЗШИРИВ ПРОПОЗИЦІЮ СЕРВІСІВ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

DATAS Technology, Платиновий партнер Oracle (Oracle Platinum Partner), надає послуги з впровадження та інтеграції Oracle Sales Cloud. Oracle Sales Cloud – це хмарне рішення з управління продажів, що містить повний набір інструментів для підтримки циклу продажів та забезпечує мобільність співробітників і доступ до актуальних даних з будь-яких пристроїв.

«Рішення Oracle Sales Cloud задовольняє потреби як великих, так і середніх компаній, – коментує Сергій Тарасенко, президент DATAS Technology. – Обираючи Oracle Sales Cloud, компанія отримує повний набір інструментів для продажів – від планування до аналітики – і одночасно забезпечує мобільність своїх співробітників, актуальність даних і доступ до них 24/7. Рішення характеризується швидкими термінами впровадження, захищеністю даних, мінімізацією витрат на ІТ-інфраструктуру і технічну підтримку, гнучкою інтеграцією з існуючими системами Замовника. Безліч переднастроєних шаблонів і інтуїтивних інтерфейсів і інструментів, які враховують так само і галузеву специфіку, дозволяє істотно заощадити час і бюджет на етапах впровадження і навчання користувачів.

Експерти DATAS Technology надають Замовникам як сервіси впровадження Oracle Sales Cloud, так і сервіси ознайомлення з усіма можливостями і функціоналом рішення Oracle Sales Cloud на спеціально розгорнутому у нас в компанії демо-стенді. Таким чином наши Замовники мають змогу визначитися з кінцевим набором інструментів і редакцією ліцензування, які найбільш повною мірою задовольняють вимогам їхньої компанії».

поділися новиною