КОМПАНІЯ DATAS TECHNOLOGY – ЄДИНИЙ ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР FORGEROCK В УКРАЇНІ.

КОМПАНІЯ DATAS TECHNOLOGY – ЄДИНИЙ ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР FORGEROCK В УКРАЇНІ.

Компанія DATAS Technology – єдиний офіційний партнер ForgeRock в Україні.

DATAS Technology почала співпрацювати з компанією ForgeRock, яка розробляє платформу identity management’a. ForgeRock identity management platform – ліцензований спадкоємець open source рішень OpenAM і OpenDJ, які використовуються у багатьох компаніях. Тепер за допомогою DATAS Technology з’явилася можливість офіційно закупити ліцензійну версію платформи, розгорнути рішення на її базі і отримати повноцінну 2-у і 3-ю лінії підтримки на базі Megastar.

У порівнянні з аналогами існуючими на ринку (від Oracle або IBM) – функціоналу у ForgeRock identity management platform більше і ціна набагато комфортніше.

ForgeRock – це не просто зберігання логінів / паролів. Це потужна платформа, що дозволяє в стислі терміни розгортати повноцінне керування для користувача профілями, аутентифікацією, авторизацією, SSO, безпекою (від GDPR до більш профільного PSD2), агрегацією даних за профілем з різних джерел (single consumer profile) тощо, щоб в подальшому застосовувати зібрану інформацію в різних сферах – від CRM до менеджменту поставок.

В першу чергу це може бути цікаво банкам, ритейлу, е-Коммерс, компаніям, що розвивають кілька продуктів / додатків / майданчиків.

https://www.forgerock.com/platform

поділися новиною