У КБ «НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ» ВПРОВАДЖЕНА СИСТЕМА EGAR FOCUS

У КБ «НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ» ВПРОВАДЖЕНА СИСТЕМА EGAR FOCUS

Компанія EGAR Technology завершила в Комерційному Банку «Національний стандарт» перший етап впровадження системи трейдингу та управління фінансовими ризиками EGAR Focus, призначеної для автоматизації інвестиційних операцій при роботі на фінансових ринках.

На стороні Банку введені в експлуатацію модулі платформи EGAR Focus для підтримки операцій з акціями, облігаціями, векселями і на ринку міжбанківського кредитування. Інтеграційний шлюз EGAR Connect забезпечив підключення інформаційних систем Банку до зовнішніх ресурсів – майданчику ММВБ Московської біржі, інформаційно-торговельних систем Reuters і Bloomberg. Він також став основою інтеграційного рішення всередині Банка для наскрізної front-to-back підтримки бізнес-процесів, що охоплюють підрозділи, пов’язані з інвестиційною діяльністю, включаючи Казначейство.

До складу поставки згідно з договором увійшов також функціонал EGAR Focus для біржових і позабіржових операцій на ринку FX і система контролю лімітів EGAR Limits Manager. Впровадження цих модулів буде продовжено в рамках чергового етапу.

Фінансовий директор Комерційного Банку «Національний Стандарт» Дмитро Ладіков-Роєв зазначає: «Функціональні можливості рішення по автоматизації інвестиційних операцій на платформі EGAR Focus повною мірою відповідають нашим очікуванням. Фахівці EGAR Technology виконали проектні роботи на високому професійному та організаційному рівні. З технологічної точки зору підсумком проекту EGAR Technology стала побудова на основі платформи EGAR Connect уніфікованого ІТ-ландшафту, що об’єднує системи інвестиційного блоку Банку в єдине інформаційне середовище і враховує специфіку інвестиційного бізнесу».

Директор Департаменту автоматизації інвестиційної діяльності EGAR Technology Армен Шахназарян коментує: «Комерційний Банк «Національний стандарт» протягом усього періоду свого існування з 2002 року демонструє позитивну динаміку ключових показників бізнесу, будучи помітним учасником російського ринку фінансових послуг федерального масштабу. Ми вдячні керівництву Банку за можливість підтримати в ролі технологічного партнера високі стандарти ведення бізнесу і динамічний ріст цієї кредитної організації и дякуємо всім учасникам проекту зі сторони банка за співпрацю».

EGAR Focus – інтегроване рішення, за допомогою якого здійснюється оцінка вартості фінансових інструментів, моніторинг позицій, розрахунок прибутку і збитків, контроль лімітів та управління ризиками. Система підтримує практично всі існуючі фінансові інструменти, в тому числі похідні, введення і обробку торговельних операцій як на біржовому, так і на міжбанківському фінансових ринках.

EGAR Connect – інтеграційна платформа, призначена для організації та уніфікації обміну даними між інформаційними системами замовника, що забезпечують автоматизацію інвестиційних операцій. Платформа надає також доступ до зовнішніх торговельних систем і джерел біржових даних, виконуючи роль багатофункціонального шлюзу.

Про КБ «Національний стандарт»
Комерційний Банк «Національний стандарт» створений в жовтні 2002 року. ТОВ КБ «Національний стандарт» видана Генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій від 28 жовтня 2013 № 3421 у зв’язку з розширенням діяльності.

ТОВ КБ «Національний стандарт» надає широкий спектр банківських послуг, здійснює всі види банківських операцій та активно розвиває інвестиційний бізнес. Пріоритетними напрямками діяльності банку «Національний стандарт» є розвиток співробітництва з великими і середніми корпоративними клієнтами, розвиток роздрібного бізнесу та активне розширення продуктової лінійки фінансових послуг.

поділися новиною