Наші Новини

Експерти DATAS Technology завершили проект з впровадження системи FICO® Origination Manager Decision Module в одному з найбільших банків країни АТ "Ощадбанк"

21/02/2019

Експерти DATAS Technology завершили проект з впровадження системи FICO® Origination Manager Decision Module в одному з найбільших банків країни АТ "Ощадбанк".
FICO®Origination Manager Decision Module (далі – Модуль прийняття рішень) – це система керування бізнес-правилами на основі модуля FICO® Blaze Advisor®. Модуль прийняття рішень являє собою потужну платформу для створення, підтримки тестування та швидкого розгортання критично важливих стратегій в області кредитування. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє бізнес-користувачам самостійно створювати і змінювати правила, не потребуючи ІТ-кодування. 
Результатом використання модулю є збільшення швидкості та зменшення ризику при розробці та впровадженні кредитної політики та постійному розвитку більш вигідних стратегій.
Модуль прийняття рішень став частиною автоматизації процесу кредитування в АТ «Ощадбанк» та взаємодіє з іншими системами за допомогою інтеграційної шини.

 

 

Контактна інформація

Адреса

вул. Тургенєвська, 15, 01054, Київ, Україна

Телефон

+380 (44) 393 30 93