DATAS TECHNOLOGY І КОМПАНІЯ WATCHFUL SOFTWARE УКЛАЛИ ДОГОВІР ПРО ПАРТНЕРСТВО

DATAS TECHNOLOGY І КОМПАНІЯ WATCHFUL SOFTWARE УКЛАЛИ ДОГОВІР ПРО ПАРТНЕРСТВО

Компанія DATAS Technology, що надає ІТ-послуги, і компанія Watchful Software, провідний постачальник data-орієнтованих рішень з інформаційної безпеки, оголосили про партнерство. В рамках партнерського договору фахівці DATAS Technology, що пройшли спеціалізовані курси по продуктам компанії Watchful Software, впроваджуватимуть рішення з інформаційної безпеки Watchful Software та надаватимуть сервіси підтримки для клієнтів.

«Всі розробки компанії Watchful Software сфокусовані виключно на захисті конфіденційної та службової інформації від випадкового або зловмисного витоку або втрати, – коментує Михайло Нещерет, провідний фахівець з безпеки DATAS Technology. – Використовуючи передові алгоритми шифрування, управління цифровими правами і цифрову біометрію Watchful Software розробила цілу низку рішень, що забезпечують доступ до корпоративних даних і систем тільки авторизованим співробітникам.

RightsWATCH є одним з таких рішень компанії. Відповідно до регламенту інформаційної безпеки підприємства, RightsWATCH автоматично класифікує всі дані компанії (документи, листи, зображення і т.д.), застосовуючи крипостійке шифрування для конфіденційних документів. Рішення так само підтримує BYOD і дає доступ до інформації тільки авторизованим користувачам, незалежно від місця її зберігання (сервер компанії, ПК, USB-накопичувач, смартфон …).

Важливим моментом є порівняно невисока ціна рішення і швидкі терміни його впровадження. Ми бачимо величезний потенціал цього рішення на нашому ринку. Система RightsWATCH дуже затребувана підприємствами і компаніями, незалежно від форм власності та розмірів організації».

поділися новиною