DATAS TECHNOLOGY ПРОПОНУЄ ЕФФЕТІВНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ШВИДКОГО СТВОРЕННЯ ТА РЕДИЗАЙНУ КОРПОРАТИВНИХ ДОДАТКІВ

DATAS TECHNOLOGY ПРОПОНУЄ ЕФФЕТІВНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ШВИДКОГО СТВОРЕННЯ ТА РЕДИЗАЙНУ КОРПОРАТИВНИХ ДОДАТКІВ

DATAS Technology став партнером компанії OutSystems. Унікальність платформи OutSystems полягає в тому, що вона поєднує в собі міць Low-code розробки з розширеними мобільними можливостями. Платформа уможливлює швидку візуальну розробку цілих портфелів додатків, які легко інтегруються з існуючими системами Клієнта.

«Бізнес хоче мінімально відчувати свою залежність від ІТ-систем. В ідеалі ІТ департамент повинен максимально швидко перебудовувати корпоративні системи під вимоги/зміни з боку бізнесу. Найчастіше бізнес вимагає, щоб зміни були проведені протягом дня. Для цього потрібні значні інвестиції в технології та ресурси. В основі платформи OutSystems закладена ідеологія швидкої розробки з мінімальними ресурсами, – зазначає Сергій Тарасенко, президент DATAS Technology. OutSystems використовують такі компанії, як Coca-Cola, ING Bank, Mersedes Benz, Schneider Electric, CrediAgricole, Intel, Oracle, SAS і багато інших. Насьогодні з використанням інструментів OutSystems в світі вже створено більше 90 000 додатків.

Нашим Клієнтам ми надаємо можливість створення тестових моделей, щоб оцінити продуктивність, швидкість і можливості платформи OutSystems і сервіси розробки».

Більш детально ознайомитися з рішенням >>>

поділися новиною