DATAS TECHNOLOGY РОЗШИРЮЄ НАБІР ПОСЛУГ У СФЕРІ КІБЕРБЕЗПЕКИ

DATAS TECHNOLOGY РОЗШИРЮЄ НАБІР ПОСЛУГ У СФЕРІ КІБЕРБЕЗПЕКИ

DATAS Technology оголошує про розширення спектру послуг для клієнтів у сфері кібербезпеки. Компетенції DATAS Technology поповнилися сервісами та продуктами, розробленими компанією Glimmerglass. Дані рішення дозволяють відстежувати і аналізувати мережеві дані, надаючи інформацію про метадані та активность додатків. Така аналітика є незамінною в таких сферах як безпека компанії, національна безпека, моніторинг і попередження кіберзлочинів та мережевого шахрайства.

«Разом з прогресом інформаційних технологій, нарощують темпи й кібератаки, – коментує Сергій Тарасенко, генеральний директор DATAS Technology. Найчастіше технології кібератак випереджають технології захисту від них. Захист даних компанії від зовнішніх і внутрішніх загроз змушують керівництво компаній приділяти особливу увагу питанням кібербезпеки їхніх підприємств. Компанії України не є винятком, ось чому одним із фокусів нашої діяльності є локалізація для України сучасних ІТ-рішень для кібербезпеки.

Наше знайомство із продуктами та рішеннями компанії Glimmerglass відбулося під час регіонального Cyber Security Саміту в Бухаресті, який наша компанія відвідала у складі делегації України разом з Торгової Місією США. Зараз, DATAS Technology спільно з фахівцями Glimmerglass готує обладнання для відкриття демо-стенду для наших клієнтів. Вже найближчим часом фахівці з безпеки наших клієнтів матимуть змогу протестувати рішення з моніторингу та аналітики мережевої активності».

поділися новиною