Наші новини

23/09/2020

Для захисту від навмисних або випадкових деструктивних дій привілейованих користувачів в Ощадбанку, була впроваджена система управління привілейованими обліковими записами на базі рішень лідера даного сегмента - компанії Oracle. Рішення Oracle використовують 19 з 20 найбільших світових банків.

Чим ви ризикуєте?

17/09/2020

Компанія підтвердила свою експертизу, отримавши сертифікат сервісу FlexCube в рамках сучасної програми Oracle PartnerNetwork. Ми завжди продовжуємо прогресувати та вивчаємо нові навички.

06/07/2020
Відгуки наших клієнтів.
 
Speed ​​Logistics Marine вибирає NetSuite!
 
Даніель Карам, директор Speed ​​Logistics Marine: «Ми вибрали Oracle NetSuite, тому що він виправдав наші очікування щодо гнучкої системи, яка добре вписується в наші бізнес-процеси. Багатофункціональні можливості NetSuite безумовно зроблять нашу організацію більш ефективною. Для нас було важливо, щоб технологія легко інтегрувалася з іншими нашими системами. Крім того, NetSuite відповідає нашим вимогам для інноваційного та орієнтованого на доставку бізнесу.
04/06/2020

ThetaRay, провідний постачальник аналітики великих даних на основі штучного інтелекту, підписав угоду, згідно з яким Banco Santander буде використовувати рішення ThetaRay по боротьбі з відмиванням грошей (AML) для кореспондентських банківських операцій. Система буде аналізувати трафік SWIFT, індикатори ризику і дані «Знай свого клієнта» (KYC) для виявлення аномалій, що вказують на схеми відмивання грошей у відповідних банківських операціях. Розгортання рішення почалося в четвертому кварталі 2019 року і буде реалізовано в глобальному масштабі протягом наступних місяців.

27/02/2020

Проектна команда DATAS Technology в стислі терміни успішно завершила та запустила в промислову експлуатацію перший етап проекту зі створення єдиної Портальної платформи для централізованого надання банківських послуг в електронному вигляді через механізм персональних кабінетів в АТ Ощадбанк.

20/02/2020

Проектна команда експертів DATAS Technology, враховуючи багаторічний досвід, в досить стислі терміни виконала проект та його запуск в промислову експлуатацію.

Розроблена система побудована на мікросервісній архітектурі та реалізує наступний функціонал:

•      Обмін інформаційними реєстрами з Мінсоцполітики та створення баз даних отримувачів субсидії/пільг і постачальників послуг

•      Проведення нарахування коштів одержувачам субсидії/пільг

03/02/2020
Ми раді вам повідомити що SentinelOne розробляє новий функціонал, IoT Detection and Response або просо Ranger, який планується вийти в реліз на початку березня.
З кожним днем ​​кількість IoT пристроїв збільшується, і в більшій частині з них відсутній будь-який захист. На даний момент, корпоративні служби безпеки не мають можливості розгортати програмне забезпечення на цих пристроях, що призводить до повної відсутності обізнаності і можливості проводити точну інвентаризацію мережі.
28/11/2019

Проектна група налаштувала ряд процесів в системі за вимогами замовника, що дозволяє на поточний момент оперативно, зручно і в єдиній системі вести всю фінансову діяльність компанії.

Контактна інформація

Адреса

вул. Тургенєвська, 15, 01054, Київ, Україна

Телефон

+380 (44) 393 30 93