DATAS TECHNOLOGY: ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ КРЕДИТНИМИ ПОСЛУГАМИ ТА РИЗИКАМИ

DATAS TECHNOLOGY: ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ КРЕДИТНИМИ ПОСЛУГАМИ ТА РИЗИКАМИ

DATAS Technology і FICO (Fair Isaac Corporation) підписали договір про партнерство. DATAS Technology буде надавати клієнтам послуги впровадження, локалізації та підтримки продуктів FICO.

«Ми зацікавлені запропонувати клієнтам кращі рішення, які є на світовому ринку. Рішення FICO відносяться саме до цієї категорії, – говорить Сергій Тарасенко, Президент DATAS Technology. У партнерстві з FICO ми пропонуємо фінансовим установам сучасні інструменти для кредитної діяльності. Пакет продуктів охоплює всі основні процеси управління кредитним портфелем і управління кредитними ризиками.

Аналітичні додатки FICO дозволяють досягати істотних результатів у зниженні кредитних ризиків і поліпшенні фінансових результатів кредитної діяльності банків. Рішення FICO є де-факто стандартами для відповідних галузей – наприклад, FICO® Score є ключовим інструментом для вимірювання рівня ризику споживчого кредитування в США ».

FICO (NYSE: FICO) – компанія, раніше відома під назвою Fair Isaac, розробляє високоякісні додатки в сфері предиктивної аналітики, які дозволяють приймати точні рішення. Технології FICO застосовуються більш ніж в 90 країнах. Розробки FICO, засновані на застосуванні математичних розрахунків для передбачення поведінки споживачів, вплинули на розвиток багатьох галузей бізнесу і змінили уявлення про те, як управляти ризиками, пропонувати продукти та послуги. FICO створила кращі рішення для оцінки кредитних ризиків, управління рахунками позичальників, мінімізації збитків від шахрайських дій та формування пропозицій клієнтам. Більшість світових банків, провідних страхових компаній, торговельних мереж, медичних і фармацевтичних компаній і державних відомств використовують рішення FICO, щоб прискорити темпи зростання, тримати під контролем ризики, підвищувати прибутковість, забезпечувати виконання законодавчих вимог і слідувати тенденціям ринку.

поділися новиною