EGAR TECHNOLOGY ЗАВЕРШУЄ ПЕРШИЙ ЕТАП РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ORACLE SIEBEL CRM ДЛЯ ПРОЕКТУ «ДІЛОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ» ВІД СБЕРБАНКУ РОСІЇ

EGAR TECHNOLOGY ЗАВЕРШУЄ ПЕРШИЙ ЕТАП РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ORACLE SIEBEL CRM ДЛЯ ПРОЕКТУ «ДІЛОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ» ВІД СБЕРБАНКУ РОСІЇ

Фахівці компанії EGAR Technology успішно завершили перший етап розвитку системи управління взаємовідносинами з клієнтами на основі Oracle Siebel CRM в дочірній компанії Сбербанку Росії ЗАТ «Ділове середовище» і надали консалтингові послуги з її впровадження.
Роботи, виконані проектною командою EGAR Technology, були спрямовані на автоматизацію бізнес-процесів фронт-офісу компанії «Ділове середовище», що використовуються в рамках однойменного проекту з підтримки підприємництва в Росії, який послідовно розвивається Сбербанком Росії для представників малого бізнесу. У процесі реалізації був також досягнутий більш високий рівень інтегрованості проекту «Ділове середовище» з інформаційним середовищем Сбербанком Росії.
Андрій Леуш, Генеральний директор ЗАТ «Ділове середовище», зазначає: «У рамках спільного проекту були вирішені актуальні завдання розвитку технологічної бази «Ділового середовища», спрямовані на підвищення якості та оперативності послуг, що надаються її учасникам. У ході проекту було використано можливості Oracle Siebel CRM для реалізації бізнес-процесів, що охоплюють різні підрозділи «Ділового середовища»».
CEO EGAR Technology Геннадій Іоффе доповнює: «Участь EGAR Technology як технологічного партнера в розвитку проекту «Ділове середовище», що має велику соціальну значимість для Росії, стало для нас вкрай відповідальним продовженням багаторічної співпраці з підрозділами Сбербанку Росії. Ми вдячні керівництву компанії «Ділове середовище» і всім учасникам проектної команди за плідну співпрацю і розраховуємо на її продовження».
Фахівці EGAR Technology з 2007 року розвивають свої компетенції з Oracle, орієнтуючись в першу чергу на учасників фінансового ринку. Компанія підтвердила 12 спеціалізацій за продуктовим та галузевими напрямками Oracle, в тому числі по лідируючій в своєму класі системі управління взаємовідносинами з клієнтами Oracle Siebel CRM, практика по якій об’єднує на сьогоднішній день декілька десятків фахівців з різнобічним досвідом її впровадження.
Партнерські практики по продуктах Oracle – один із напрямків роботи групи компаній EGAR Technology на території Росії, України, СНД загалом і ближнього зарубіжжя, що системно розвивається.
Про проект «Ділове Середовище» Сбербанку Росії
«Ділове Середовище» (www.dasreda.ru) – портал для спілкування, розвитку та щоденної діяльності підприємців, реалізований за підтримки Сбербанку Росії. Ключовими завданнями проекту є створення комплексної технологічної інфраструктури для організації та розвитку малого бізнесу в Росії, а також популяризація образу підприємця в суспільстві.
Торгові марки
Oracle і Java є зареєстрованими товарними знаками корпорації Oracle та/або компаній, які входять до неї.

поділися новиною