«XALQ BANK» АЗЕРБАЙДЖАН ПЕРЕХОДИТЬ НА АБС ORACLE FLEXCUBE ЗА СПРИЯННЯ DATAS TECHNOLOGY

«XALQ BANK» АЗЕРБАЙДЖАН ПЕРЕХОДИТЬ НА АБС ORACLE FLEXCUBE ЗА СПРИЯННЯ DATAS TECHNOLOGY

«Xalq Bank» (м.Баку, Азербайджан) переходить на нову 14 версію автоматизованої банківської системи Oracle FlexCube. Проект з впровадження реалізується компанією Datas Technology. Перехід на нове ПЗ викликаний як плановим розширенням бізнесу банку, так і потребою Банку в більш сучасному функціональному і продуктивному рішенні. Процес переходу охопить всі 30 філій, що діють по всій території Азербайджану.

Важливою умовою Банку є не тільки розширення, але і перенесення існуючої функціональності, яка розроблялася і впроваджувалася довгі роки в попередній АБС.

Кредитна організація «Xalq Bank», великий гравець на ринку роздрібного та корпоративного банкінгу Азербайджану, переживає істотне і швидке зростання обсягів бізнесу, що неможливо без підвищення продуктивності і функціональності АБС.

Основною метою впровадження нового ПЗ є безперебійна автоматизація бізнес-процесів, число яких стрімко збільшується.

Завдяки співпраці з Datas Technology банк отримує систему, яка дозволить реалізувати всі амбітні плани організації щодо зростання і розвитку, а також новий інструментарій для поліпшення якості обслуговування клієнтів і скорочення операційних витрат.

поділися новиною